مشاوره تغذیه اصفهان | مراجعه به بهترین مشاوره تغذیه تنها با هدف لاغری یا چاقی انجام نمی شود و علاوه بر آن ها به منظور داشتن بدنی سالم نیز بهتر است با یک کارشناس تغذیه مشورت کرد، چرا که تغذیه سالم باعث افزایش طول عمر و سلامت جسمی در افراد می شود.


بهترین مشاوره تغذیه چه کسی میباشد؟

همانطور که گفته شد داشتن تغذیه سالم جزء ضروریات زندگی محسوب می شود و همه افراد دانش کافی درباره مواد غذایی و تهیه یک برنامه غذایی مناسب را ندارند به همین علت بهتر است با بهترین کارشناس تغذیه مشورت کنند و از او یاری بخواهند.

یک کارشناس تغذیه فردی است که در زمینه تغذیه و رژیم غذایی تخصص کافی را داشته و پس از بررسی وضعیت ، سن و غیره فرد بهترین برنامه غذایی را برای او تهیه کند.

کتر مریم سبکتکین
کتر مریم سبکتکین

روش درمانی بهترین مشاوره تغذیه :

  • یک مشاوره خوب در جلسه اول درباره تغذیه ، وضعیت جسمی ، فعالیت های روزانه و غیره بیمار سوالاتی را می پرسد تا با توجه به آن اطلاعات بتواند بهترین برنامه رژیم درمانی را برای بیمار تهیه کند.
  • کارشناس تغذیه در صورت لزوم برای بیمار آزمایشاتی را تجویز می نماید و پس از بررسی نتایج آن اقدام به تهیه برنامه میکند.
  • در برنامه غذایی که یک مشاوره تغذیه خوب تهیه می کند فرد گرسنه نمی ماند و علاوه بر سه وعده اصلی میان وعده هایی در برنامه غذایی او گنجانده می شود.
  • در صورتی که فرد می خواهد رژیم لاغری یا رژیم چاقی کند حتما به این نکته توجه داشته باشد برای به دست آوردن نتیجه ایده آل همراه با ورزش کردن باشد.
پیشنهاد مطالعه
عوارض پرخوری برای سلامت

چه کسانی باید به بهترین مشاوره تغذیه مراجعه کنند؟

  1. بانوانی که در دوران بارداری یا شیردهی هستند.
  2. افرادی که دچار مشکلات کلیوی ، بیماری های قلبی و عروقی ، بیماری های دیابتی ، بیماری های گوارشی و کبدی ، بیماری های سرطانی و غیره هستند.
  3. افرادی که اضافه وزن زیادی دارند.
  4. افرادی که دچار لاغری مفرط هستند.
  5. کسانی که کودکان در حال رشد دارند.

مشاوره تغذیه اصفهان 


دکتر مریم سبکتکین

برای اطلاع از آدرس و روز های پذیرش مطب خانم دکتر مریم سبکتکین بهترین مشاوره تغذیه اصفهان به بخش تماس با کلینیک تغذیه مراجعه نمایید.

تماس با کلینیک تغذیه